Seyahat Sigortası

Vize başvurularınızda da kullanabileceğiniz Quick Seyahat Sağlık Poliçesi’ni dakikalar içinde satın alabilirsiniz. 

Quick Seyahat Sağlık Sigortası, yurt dışı seyahatlerinizde sağlık veya kaza sonucu tedavi giderleri, yaralanma veya hastalık nedeni ile sigortalının nakli, vefat eden sigortalının nakli, tarifeli uçuşlarda kaybolan bagajın bulunması, sigortalıya ulaştırılması vb. gibi çok çeşitli teminatlar veren bir sigorta türüdür. Bu sigorta aynı zamanda, girişte vize zorunluluğu koyan ülkelerin, vize işlemleri sırasında istedikleri bir sigorta türüdür.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Poliçesi neleri kapsamaktadır?

Quick Sigorta, seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda, planlanan seyahat süresi dışında meydana gelmemesi kaydıyla, Sigortalı' ya, poliçede belirtilen teminatları sağlar.

Yurtdışında meydana gelen sağlık giderlerim için nereye başvuracağım?

Yurtdışında gerçekleşen sağlık giderlerinizin evrakları Quick Sigorta Genel Müdürlük adresine iletmeniz halinde fatura bedeliniz ve giderleriniz sağlık sigortası poliçe şart ve uygulamalarınız çerçevesinde karşılancaktır.

Seyahat Sağlık Poliçem her türlü sağlık harcamamı karşılar mı?

Quick Seyahat Sağlık Sigortası sadece seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda ortaya çıkan tedavi ve nakil giderlerinizi karşılar. Poliçe satın almadan önceki dönemde mevcut bulunan hastalıklar poliçe kapsamı dışındadır.

Quick Yurtdışı Seyahat Sağlık Poliçemin geçerli olduğu bölgeyi ve vize başvurusu yapacağım ülkeyi seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Yurtdışında seyahat edeceğiniz ülkelerden en az bir tanesi ABD, Kanada, Japonya veya Avustralya ise ‘Tüm Dünya’ için geçerli olan poliçeyi seçmeniz gerekmektedir. Eğer bu dört ülkeden hiçbiri seyahat planınızda yoksa ‘ABD, Kanada, Japonya, Avustralya hariç Tüm Dünya’ seçeneğini seçebilirsiniz. Poliçeniz üzerinde vize için başvuracağınız ülke gösterilmektedir. Hangi ülkeye vize başvurusu yapacaksanız bunu doğru şekilde seçmeniz gerekmektedir.


Hizmetlerimiz


  0(542)261-7045